ZAŁÓŻ KONTO

ZAPOMNIAŁEŚ HASŁA?

Oddział Kielce

tel/fax 41 33 58 334
tel. kom. 791 202 620
Email: info@pirania.eu

25-511 Kielce, ul. 1 Maja 56
Godziny otwarcia: 08:00-17:00

Pokaż na mapie Google

Oddział Ostrowiec Świętokrzyski

tel. kom. 730 680 780
Email: ostrowiec@pirania.eu

27-400 Ostrowiec Świętokrzyski,
Al. Jana Pawła II 5e
Godziny otwarcia: 08:30-16:30

AKTUALNEPROMOCJE

Praca

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

do kompleksowej obsługi firm

Poszukujemy osoby komunikatywnej, kreatywnej i ambitnej. Jeśli pracujesz/ pracowałaś(eś) na stanowisku  Przedstawiciela Reklamowego w branży reklamowej, chcesz bardziej rozwinąć swoje umiejętności i dobrze zarabiać oferujemy Ci pracę w prężnie rozwijającej się firmie z ugruntowaną pozycją na rynku.

Zakres obowiązków na stanowisku:

  • Działania sprzedażowe i kontakt z klientami
  • Pozyskiwanie i obsługa nowych klientów
  • Sporządzanie ofert
  • Prezentacja i promocja firmy

Wymagania:

  • Minimum 2-letniej w pracy na stanowisku Przedstawiciela Handlowego w branży reklamowej
  • Wykształcenia wyższego lub wyższego niepełnego
  • Umiejętności prowadzenia aut, prawo jazdy kat. B / do dyspozycji auto firmowe/
  • Dobrej organizacji pracy

Oferujemy:

  • Komputer i telefon służbowy
  • Normowany czas pracy (8h), pracę od poniedziałku do piątku.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie z umową
  • Przyjazną atmosferę

GRAFIK KOMPUTEROWY

do projektowania na pakiecie ADOBE

Zadania:

  • projektowanie materiałów reklamowych
  • sprawdzanie plików nadesłanych przez klienta
  • przygotowanie projektów do druku

Wymagania:

  • biegła znajomość pakietu Adobe (warunek konieczny)
  • umiejętność przygotowywania materiałów do druku
  • umiejętność pracy pod presja czasu – terminowość – dobra samoorganizacja
  • umiejętność pracy w zespole
  • bardzo dobre wyczucie estetyki, kreatywność

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • pracę w godzinach 9.00–17.00
  • w pełni wyposażone stanowisko pracy
  • przyjazną atmosferę pracy

PROGRAMISTA WEBMASTER

do wdrażania stron internetowych CMS

Zadania:

  • tworzenie, modyfikacja stron internetowych
  • tworzenie sklepów internetowych

Wymagania:

  • znajomość baz danych (MySQL)
  • znajomość HTML, CSS
  • znajomość Wordpress
  • komunikatywność, zaangażowanie w wykonywaną pracę

Oferujemy:

Jeśli jesteś pewny/(a), że to ta praca jest właśnie dla Ciebie, wyślij swoje CV i umotywuj dlaczego chciał(a)byś dołączyć do naszego zespołu oraz co możemy zyskać dzięki Twojej osobie.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Agencję Reklamową Pirania siedzibą w Kielcach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Ofery prosimy kierować na adres email: rekrutacja@pirania.eu

W GÓRĘ